| Tip | scaun de birou |
| Bază | skiduri |
| Material tapiţerie | piele artificială |
| Lăţime scaun | 56 cm |
| Adâncime scaun | 55 cm |
| Înălţime | 91 cm |
| Culoare | gri |
| Greutate | 10.3 kg |
| Greutatea maximă a utilizatorului | 100 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Новый стиль |
| Cod EAN | 4820040690506 |









