Caracteristici generale
| Tip | încărcător |
| Puterea | 10 W |
| Culoare | alb |
| Numărul de conectori de ieșire | 1 |
| Conector la sursa de alimentare | USB type C |
| Fără fir | da |
| Quick Charge | da |
| Cantitate în dispozitivele acceptate | 2 |
| Cablu inclus | da |
| Dimensiuni | 190x90x13 mm |
| Greutate | 108 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hoco |
| Cod EAN | 6931474722430 |
Specificațiile și imaginile produsului Încărcător Hoco CW23 Dual Power White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.