| Numire | de uz casnic |
| Tipul de construcție | axial |
| Max. flux de aer | 95 m³/oră |
| Sistem de control | timer |
| Consumul de energie | 14 W |
| Viteza de rotatie | 2300 rp/m |
| Diametrul găurii de montare | 100 mm |
| Nivel de zgomot | 34 dB |
| Voltaj | 220 V |
| Culoare | gri |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Blauberg |
| Cod EAN | 4058448007613 |









