| Tip de lampă | incandescentă , economie de energie , LED |
| Număr de lămpi | 1 |
| Putere | 40 W |
| Soclu | GU10 |
| Culoare | alb |
| Materialul carcasei | metal |
| Materialul armei | metal |
| Diametru | 100 mm |
| Înălţime | 60 mm |
| Dimensiuni | 100х60 mm |
| În plus | reglarea înclinării |
| Producător | Lampardi |









