| Material | acril |
| Forma | dreptunghiulară |
| Varianta montaj | incorporat |
| Capacitate | 200 litri |
| Hidromasaj | nu |
| Tetieră | nu |
| Mânere | nu |
| Picioare | nu |
| Culoare | alb |
| Lungime | 170 cm |
| Lăţime | 70 cm |
| Dimensiuni (LxLAxA) | 170x70x45.8 cm |
| Greutate | 28 kg |
| Țara producătoare | Bielorusia |
| Altele | Grosimea peretelui: 5 mm |
| Producător | VentoSpa |
| Cod EAN | 4811630000874 |









