Caracteristici generale
| Tip | pentru camping ,
piant |
| Material de mâner | sticlă-textolit |
| Mâner de culoare | albastru |
| Material de lamă | inox |
| Duritatea oțelului | 60 Rockwell |
| Lungimea cuțitului | 182 mm |
| Lungimea lamei | 76 mm |
| Lungimea mânerului | 106 mm |
| Grosimea lamei | 2.7 mm |
| Tip blocare cuțit | liner lock |
| Greutate | 88 g |
| Accesorii opționale | clemă pentru fixarea la curea sau în buzunar |
Specificațiile și imaginile produsului Cuțit Böker Magnum Huayna Blue (01SC089) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.