Caracteristici generale
| Tip | pliant |
| Material de mâner | aluminiu |
| Mâner de culoare | galben/negru |
| Material de lamă | oțel |
| Lungimea cuțitului | 115 mm |
| Lungimea lamei | 85 mm |
| Greutate | 142 g |
| Accesorii opționale | clemă pentru fixarea la curea sau în buzunar |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.13 kg |
| Producător | DeWalt |
| Cod EAN | 3253560109936 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuțit DeWalt DWHT10993-0 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.