Caracteristici generale
| Tipul | pliant |
| Materialul lamei | oțel |
| Materialul mînerului | două componente |
| Lungimea lamei | 61 mm |
| Lățimea lamei | 19 mm |
| Lungimea totală | 150 mm |
| Altele | 6 lame în set |
Alte informații
| Producător | EMTOP |
| Cod EAN | 6941556202675 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuțit EMTOP ESNKT6128 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.