Caracteristici generale
| Tip | turistic |
| Material de mâner | lemn |
| Mâner de culoare | maro |
| Material de lamă | inox |
| Duritatea oțelului | 59 Rockwell |
| Lungimea cuțitului | 160 mm |
| Lungimea lamei | 70 mm |
| Lungimea mânerului | 90 mm |
| Grosimea lamei | 2.7 mm |
| Tecii/pungă de | da |
| Greutate | 114 g |
Alte informații
| Producător | Helle |
| Cod EAN | 7023890030059 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuțit Helle Nying 200055 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.