Caracteristici generale
| Tipul | pentru cabluri |
| Materialul lamei | oțel |
| Materialul mînerului | plastic |
| Lățimea lamei | 15 mm |
| Lungimea totală | 200 mm |
| Greutatea | 200 g |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.12 kg |
| Producător | Ingco |
| Cod EAN | 6925582148947 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuțit Ingco HPK82001 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.