Caracteristici generale
| Tip | pliant |
| Material de mâner | lemn |
| Mâner de culoare | bej |
| Material de lamă | inox |
| Duritatea oțelului | 56 Rockwell |
| Lungimea cuțitului | 180 mm |
| Lungimea lamei | 80 mm |
| Lungimea mânerului | 100 mm |
| Grosimea lamei | 1.6 mm |
| Greutate | 30 g |
Alte informații
| Producător | Opinel |
| Cod EAN | 3123840016967 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuțit Opinel My First Opinel Natural N07 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.