Caracteristici generale
| Tip | pliant |
| Material de mâner | fibră de sticlă |
| Mâner de culoare | negru |
| Material de lamă | inox |
| Duritatea oțelului | 58 Rockwell |
| Lungimea cuțitului | 179 mm |
| Lungimea lamei | 74 mm |
| Lungimea mânerului | 105 mm |
| Tecii/pungă de | da |
| Tip blocare cuțit | liner lock |
| Greutate | 88 g |
Alte informații
| Producător | Roxon |
| Cod EAN | 2000999770296 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuțit Roxon Phantasy S502U sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.