Tacâmul ROXON C1S duce practicitatea la un nou nivel prin designul său 3-în-1, combinând lingura, furculița și cuțitul într-un singur instrument compact. Proiectat pentru pasionații de activități în aer liber, călători și minimalisti, C1S este o soluție inovatoare și economisitoare de spațiu, realizată din oțel inoxidabil de înaltă calitate pentru durabilitate și utilizare pe termen lung. Este setul de tacâmuri all-in-one perfect, care încape în buzunar.
| Tip | lingură-furculiță-cuțit |
| Cantitatea într-un set | 3 buc. |
| Numărul de persoane | 1 |
| Construcție | pliabil |
| Material | inox |
| Lingură | 1 buc. |
| Furculiţă | 1 buc. |
| Cuţit | 1 buc. |
| Lungime | 17.9 cm |
| Dimensiuni set | 101x35x27 mm |
| Culoare | crom |
| Greutate | 122 g |
| Producător | Roxon |
| Cod EAN | 709307314178 |









