Caracteristici generale
| Tip | pentru camping ,
piant |
| Material de mâner | sticlă-textolit |
| Mâner de culoare | portocaliu |
| Material de lamă | inox |
| Duritatea oțelului | 57 Rockwell,
59 Rockwell |
| Lungimea cuțitului | 200 mm |
| Lungimea lamei | 86 mm |
| Lungimea mânerului | 114 mm |
| Grosimea lamei | 3.1 mm |
| Tip blocare cuțit | frame-lock |
| Greutate | 86 g |
| Accesorii opționale | clemă pentru fixarea la curea sau în buzunar |
Alte informații
| Producător | Ruike |
| Cod EAN | 6942870310077 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuțit Ruike P801-J sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.