Caracteristici generale
| Tip | pliant |
| Mâner de culoare | argintiu |
| Material de lamă | inox |
| Lungimea cuțitului | 152 mm |
| Lungimea lamei | 56 mm |
| Greutate | 40 g |
Alte informații
| Producător | Gerber |
| Cod EAN | 013658484856 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuțit Gerber Paraframe Mini (22-48485) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.