Plita PPR ROTOR RPW600 este un aparat fiabil și eficient, ideal pentru sudarea țevilor din polipropilenă utilizate în instalațiile de apă și încălzire. Cu o putere de 600W, acest dispozitiv asigură o încălzire rapidă și o sudură precisă, oferind rezistență și durabilitate îmbinărilor.
| Materiale sudabile | țevi din polipropilenă |
| Putere | 600 W |
| Diametrul țevilor sudate | 20 mm, 25 mm, 32 mm |
| Gama de temperatură de funcționare | 300 С° |
| Materialul corpului | metal |
| Culoarea | galben |
| Greutatea | 2 kg |
| Valiză | da |
| Suport inclus | da |
| Controlul temperaturii infinit variabil | da |
| Specificații suplimentare | 3 duze incluse |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Rotor |









