Caracteristici generale
| Tip | staționar |
| Putere | 2200 W |
| Capacitate rezervor de apă | 1200 ml |
| Jet de abur continuu | 90 g/min |
| Puterea max. de aburi | 300 g/min |
| Lungime cablu de abur | 1.2 m |
| Lungime cablu de alimentare | 1.9 m |
| Tijă reglabilă | da |
| Oprire automata | da |
| Culoare | gri |
| Greutate | 12 kg |
| Dimensiuni | 155x49x50 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 15.7 kg |
| Producător | Philips |
| Cod EAN | 8720389023026 |
Specificațiile și imaginile produsului Aparat de călcat vertical cu abur Philips AIS8540/80 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.