Caracteristici generale
| Zona de scanare | față |
| Dispozitiv | Cu fir |
| Numărul de senzori | 4 |
| Precizia de măsurare | 10 cm |
| Distanta de scanare | 0,3-2 m |
| Indicarea | LED-becuri |
| Culoarea unității interioare | negru ,
gri |
| Diametrul senzorilor | 18.5 mm |
| Culoarea senzorilor | argintiu |
| Altele | protecție împotriva interferențelor electromagnetice |
Specificațiile și imaginile produsului Senzor de parcare AMS AF4191 Silver sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.