| Tipul construcției | seră |
| Forma de construcție | arcuită |
| Tipul arcului cadrului | demontabile |
| Lățimea construcției | 3 m |
| Înălțimea construcției | 2 m |
| Lungimea construcției | 8 m |
| Suprafață | 24 m2 |
| Materialul cadrului | oțel |
| Acoperire cadru | zincată |
| Grosimea cadrului | 0.65 |
| Diametru ţeavă | 25 mm |
| Material de acoperire | folie armată |
| Densitatea acoperirii | 140 g/m2 |
| Numărul de ferestre | 10 |
| Protecție UV | da |
| Material de acoperire inclus | da |
| In set | seră, cuie, arcade, cleme pentru instalare, 2 țevi suplimentare,8 cuie pentru legarea plantelor |
| Specificații suplimentare | ferestre cu plase de țânțari |
| Producător | GardenLine |
| Cod EAN | 5901292695620 |









