Caracteristici generale
| Tip | manual |
| Putere | 1500 W |
| Presiunea maximă a aburilor | 3 bar |
| producția de abur | 35 g/min |
| Capacitate rezervor | 350 ml |
| timpul de lucru | 10 min |
| Aburire verticală | da |
| Oprirea deficitului de apă | da |
| Oprire automată | da |
| Numărul de duze | 5 |
| Accesorii | duza de punct ,
perie duză mică rotundă cu peri de polimer ,
duză largă cu perii de polimer ,
furtun flexibil pentru alimentarea cu abur ,
duza pentru spalarea ferestrelor / usilor |
| Lungimea furtunului | 0.55 m |
| Lungime cablu | 2.7 m |
| Culoare | verde |
| Greutate | 1.8 kg |
| Dimensiuni | 300x125x245 mm |
| În plus | pahar de măsurare ,
pânză de pământ |
Alte informații
| Producător | Bort |
| Cod EAN | 4260623410747 |
Specificațiile și imaginile produsului Curățitor de abur Bort BDR-1500-RR sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.