Caracteristici generale
| Tip | manual |
| Putere | 1800 W |
| Capacitate rezervor de apă | 350 ml |
| Jet de abur continuu | 15 g/min |
| Timp de încălzire | 25 s |
| Autonomie | 20 min |
| Lungime cablu de alimentare | 1.9 m |
| Culoare | gri |
| Greutate | 0.9 kg |
| Dimensiuni | 24.6x16.5 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1.11 kg |
| Producător | Camry |
| Cod EAN | 5902934835794, 5902934835800 |
Specificațiile și imaginile produsului Aparat de călcat vertical cu abur Camry CR-5033 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.