KD5390 — un aparat de curățare cu abur compact și eficient de la KRAFT&DELE, destinat curățării diferitelor suprafețe cu abur fierbinte. Dispozitivul elimină eficient murdăria, grăsimea, bacteriile și virusurile fără utilizarea detergenților, folosind doar puterea aburului. Este ideal pentru utilizarea acasă, în atelier, în bucătărie, în baie, în mașină sau pentru curățarea mobilierului moale.
| Tip | manual |
| Putere | 1200 W |
| Presiunea maximă a aburilor | 3.5 bar |
| Capacitate rezervor | 450 ml |
| Rezervor de apă | 0.35 l |
| Numărul de duze | 5 |
| Culoare | galben |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Kraft&Dele |









