Caracteristici generale
| Tip | set |
| Culoare de bază | verde |
| Dimensiuni (LxA) | 80x50 cm |
| Înălţime | 66 cm |
| Reglarea înălțimii | da |
| Înălțimea maximă | 70 cm |
| Scaun inclus | da |
| Pentru fete | da |
| Pentru băieți | da |
| Organizator | da |
Alte informații
| Producător | ChiToys |
| Cod EAN | 2009885007782 |
Specificațiile și imaginile produsului Bancă pentru copii cu scaun ChiToys (88996) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.