| Tip | set |
| Material | plastic |
| Culoare de bază | albastru , galben , roșu , verde |
| Dimensiuni (LxA) | 64x66 cm |
| Înălţime | 49 cm |
| Scaun inclus | da |
| Vârstă | de la 3 ani |
| Pentru fete | da |
| Pentru băieți | da |
| Greutate | 5 kg |
| Specificații suplimentare | se transformă într-o bancă |
| Producător | Grow'n Up |
| Cod EAN | 833186004032, 833186004513 |









