| Destinaţie | pentru hol , pentru living |
| Forma | linear |
| Înălțime | 198 cm |
| Lățime | 90 cm |
| Adâncime | 52 cm |
| Culoare carcasă | stejar sanremo |
| Culoare fațadă | stejar sanremo/alb lucios |
| Material carcasă | LPAL |
| Material fațadă | LPAL , PVC |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Fadome |









