Caracteristici generale
| Sistem de prindere | SDS-plus |
| Moduri de lucru | 3 |
| Putere | 600 W |
| Turația în gol | 2000 min‾¹ |
| Frecvența bătăilor in gol | 5000 min‾¹ |
| Numărul de viteze | 1 |
| Energia de impact | 1.9 J |
| Diametrul găurii în lemn | 30 mm |
| Diametrul găurii în oțel | 13 mm |
| Diametrul găurii în beton | 22 mm |
| Alimentare | priza |
| Revers | da |
| Limitator adancime ajustabil | da |
| Mâner suplimentar | da |
| Valiză de protecţie | da |
| Greutate | 2.2 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bosch |
| Cod EAN | 3165140668248 |
Specificațiile și imaginile produsului Ciocan rotopercutor Bosch PBH 2500 RE (0603344421) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.