Caracteristici generale
| Reglarea luminii | da |
| Tipul de strălucire | 2700K-6500K |
| Număr de lămpi | 1 |
| Tip de lampă | LED SMD |
| Consumul de energie | 3 W |
| Viață a lămpii | 35000 |
| Gradul de protecție | IP 20 |
| Material abajur | plastic |
| Material carcasa | plastic |
| Culoare abajur | alb |
| Culoare carcasa | alb |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.6 kg |
| Producător | Platinet |
| Cod EAN | 5907595452472 |
Specificațiile și imaginile produsului Veioză birou Platinet PDL1930W White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.