Caracteristici generale
| Atenție! | Precizați culoarea la consultanți. |
| Greutate | 0.08 kg |
| Diametru | 6 cm |
| Acoperire internă | PVC |
| Culoare | galben ,
verde ,
albastru ,
negru |
| Cantitate | 1 |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.09 kg |
| Producător | Insportline |
| Cod EAN | 8596084031303, 8596084031648 |
Specificațiile și imaginile produsului Minge pentru masaj Insportline Peany (13164) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.