Caracteristici generale
| Putere | 1200 W |
| Termostat | 0-400 °C |
| Timer | 15 min. |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 180x350x360 mm |
| Culoare | roșu |
| Greutate | 2.8 kg |
| Componente | 2 spatule pentru pizza ,
tăietor de pizza rotund |
| În plus | piatra de pizza (material cordierit) – diametru 32 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 5.95 kg |
| Producător | Lund |
| Cod EAN | 2700000297933, 5906083070969 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuptor pentru pizza Lund 67480 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.