Caracteristici generale
| Tip de arhitectură | UPS |
| Numărul de prize | 2 |
| Puterea maximă de ieșire | 1000 VA |
| Putere de ieșire | 500 W |
| Capacitate | 9 Ah |
| Tensiunea bateriei | 12 V |
| Protecție la suprasarcină | da |
| Dimensiuni | 274x95x139 mm |
| Greutate | 5.4 Kg |
| Specificații suplimentare | 2x универсальные розетки |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hikvision |
| Cod EAN | 2999001272128, 6931847194178 |
Specificațiile și imaginile produsului Sursă de alimentare neîntreruptibilă Hikvision DS-UPS1000 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.