| Consum energetic maxim | 1600 W |
| Colectare praf | filtru de apă |
| Filtru de ieşire | HEPA |
| Control de putere | pe mâner , pe corp |
| Tub | telescopic |
| Rază de acţiune | 11 m |
| Lungime cablu | 8 m |
| Culoare | alb , albastru |
| Dimensiuni | 318х467х294 mm |
| Greutate | 7 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Thomas |
| Cod EAN | 4005435110153 |









