Caracteristici generale
| Sistem de prindere | SDS-plus |
| Moduri de lucru | 3 |
| Motor fără perii | da |
| Turația în gol | 1050 min‾¹ |
| Frecvența bătăilor in gol | 4675 min‾¹ |
| Numărul de viteze | 1 |
| Energia de impact | 2 J |
| Diametrul găurii în beton | 22 mm |
| Alimentare | acumulator |
| Tip acumulator | Li-Ion |
| Tensiunea acumulatorului | 18 V |
| Revers | da |
| Limitator adancime ajustabil | da |
| Mâner suplimentar | da |
| LED iluminare | da |
| Valiză de protecţie | nu |
| Dimensiune | 322х208х102 mm |
| Greutate | 2.6 kg |
| Altele | Fara acumulator si charger |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bosch |
| Cod EAN | 4053423323313 |
Specificațiile și imaginile produsului Ciocan rotopercutor Bosch GBH 18V-22 (B0611924100) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.