Caracteristici generale
| Inverter | da |
| Tip | split |
| Regimuri de lucru | răcire/încălzire |
| Putere nominală răcire | 3500 W |
| Putere nominală încălzire | 3800 W |
| Capacitate de răcire | 12000 BTU |
| Suprafaţa deservită | 35 m² |
| Agent de răcire | R32 |
| Clasa de eficienta energetica | A++ |
| Zgomot minim unitate interioara | 21 dB |
| Zgomot maxim unitate interioara | 37 dB |
| Zgomot unitate exterioara | 56 dB |
| Dimensiuni unitate exterioara | 720х495х270 mm |
| Greutate unitate exterioara | 23.2 kg |
| Dimensiuni unitate interioara | 805х295х200 mm |
| Greutate unitate interioara | 7.6 kg |
| Culoare | alb |
Alte informații
| Producător | Bosch |
| Cod EAN | 2009997383613, 4062321679743 |
Specificațiile și imaginile produsului Aparat de aer condiționat Bosch CL2000i-Set 35 E sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.