Caracteristici generale
| Sistem de prindere | SDS-max |
| Moduri de lucru | 2 |
| Puterea absorbită | 1100 W |
| Turația în gol | 620 min‾¹ |
| Frecvența bătăilor in gol | 2800 min‾¹ |
| Energia de impact | 8.5 J |
| Diametrul găurii în beton | 40 mm |
| Diametrul coroanei de găurit | 105 mm |
| Alimentare | priza |
| Limitator adancime ajustabil | da |
| Mâner suplimentar | da |
| Valiză de protecţie | da |
| Nivel zgomot | 85 dB |
| Greutate | 7.1 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hikoki |
Specificațiile și imaginile produsului Ciocan rotopercutor Hikoki DH40MCWSZ sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.