Caracteristici generale
| Sistem de prindere | SDS-plus |
| Moduri de lucru | 4 |
| Motor fără perii | da |
| Turația în gol | 3500 min‾¹ |
| Frecvența bătăilor in gol | 4700 min‾¹ |
| Numărul de viteze | 2 |
| Energia de impact | 2 J |
| Diametrul găurii în lemn | 28 mm |
| Diametrul găurii în oțel | 13 mm |
| Diametrul găurii în beton | 22 mm |
| Alimentare | acumulator |
| Tip acumulator | Li-Ion |
| Tensiunea acumulatorului | 20 V |
| Revers | da |
| Limitator adancime ajustabil | da |
| Mâner suplimentar | da |
| LED iluminare | da |
| Altele | fără baterie și încărcător |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hyundai |
| Cod EAN | 6427001001869 |
Specificațiile și imaginile produsului Ciocan rotopercutor Hyundai RH20X-20 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.