Caracteristici generale
| Sistem de prindere | SDS-plus |
| Moduri de lucru | 3 |
| Putere | 800 W |
| Turația în gol | 1500 min‾¹ |
| Frecvența bătăilor in gol | 4500 min‾¹ |
| Numărul de viteze | 1 |
| Energia de impact | 3 J |
| Diametrul găurii în lemn | 32 mm |
| Diametrul găurii în oțel | 13 mm |
| Diametrul găurii în beton | 26 mm |
| Diametrul coroanei de găurit | 68 mm |
| Alimentare | priza |
| Lungime cablu de alimentare | 4 m |
| Revers | da |
| Limitator adancime ajustabil | da |
| Mâner suplimentar | da |
| Valiză de protecţie | da |
| Nivel zgomot | 106 dB |
| Dimensiune | 390x77x207 mm |
| Greutate | 3.1 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Makita |
| Cod EAN | 197050007209, 2100001838898 |
Specificațiile și imaginile produsului Ciocan rotopercutor Makita HR2670FT sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.