Caracteristici generale
| Sistem de prindere | SDS-plus |
| Moduri de lucru | 2 |
| Motor fără perii | da |
| Turația în gol | 900 min‾¹ |
| Frecvența bătăilor in gol | 6575 min‾¹ |
| Energia de impact | 1.1 J |
| Diametrul găurii în lemn | 13 mm |
| Diametrul găurii în oțel | 10 mm |
| Diametrul găurii în beton | 13 mm |
| Alimentare | acumulator |
| Tip acumulator | Li-Ion |
| Tensiunea acumulatorului | 12 V |
| Revers | da |
| LED iluminare | da |
| Greutate | 1.9 kg |
| Altele | fără baterie și încărcător |
Specificațiile și imaginile produsului Ciocan rotopercutor Milwaukee M12CH-0 (4933441947) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.