Caracteristici generale
| Sistem de prindere | SDS-plus |
| Moduri de lucru | 3 |
| Putere | 1500 W |
| Turația în gol | 930 min‾¹ |
| Frecvența bătăilor in gol | 4300 min‾¹ |
| Numărul de viteze | 1 |
| Energia de impact | 5.5 J |
| Diametrul găurii în lemn | 42 mm |
| Diametrul găurii în oțel | 13 mm |
| Diametrul găurii în beton | 32 mm |
| Alimentare | priza |
| Lungime cablu de alimentare | 3 m |
| Revers | da |
| Mâner suplimentar | da |
| Reglarea rotației | da |
| Valiză de protecţie | da |
| Greutate | 7.5 kg |
| Altele | 3 burghie si 2 dalti |
Specificațiile și imaginile produsului Ciocan rotopercutor ProCraft BH1800 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.