Caracteristici generale
| Moduri de lucru | 4 |
| Putere | 1050 W |
| Turația în gol | 1070 min‾¹ |
| Frecvența bătăilor in gol | 4960 min‾¹ |
| Energia de impact | 3 J |
| Diametrul găurii în lemn | 42 mm |
| Diametrul găurii în oțel | 13 mm |
| Diametrul găurii în beton | 26 mm |
| Alimentare | priza |
| Mâner suplimentar | da |
| Greutate | 3.3 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | RTRMAX |
Specificațiile și imaginile produsului Ciocan rotopercutor RTRMAX RTM2290 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.