Caracteristici generale
| Sistem de prindere | SDS-plus |
| Moduri de lucru | 3 |
| Puterea absorbită | 800 W |
| Turația în gol | 1100 min‾¹ |
| Frecvența bătăilor in gol | 4000 min‾¹ |
| Energia de impact | 2.5 J |
| Diametrul găurii în lemn | 30 mm |
| Diametrul găurii în oțel | 13 mm |
| Diametrul găurii în beton | 26 mm |
| Alimentare | priza |
| Limitator adancime ajustabil | da |
| Mâner suplimentar | da |
| Valiză de protecţie | da |
| Altele | 3 burghie ,
2 dalti incluse |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 5.26 kg |
| Producător | Total Tools |
| Cod EAN | 6925582192995 |
Specificațiile și imaginile produsului Ciocan rotopercutor Total Tools TH308268 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.