Caracteristici generale
| Tip aplicații | găurit |
| Tip | cu percuție |
| Putere | 1200 W |
| Tip mandrina | cu cheie |
| Alimentare | priză |
| Deschiderea mandrinei | 13 mm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Controlul al vitezei | da |
| Rotații 1 viteza | 1200 min‾¹ |
| Rotații 2 viteza | 3200 min‾¹ |
| Frecventa batailor in gol | 51200 min‾¹ |
| Diametrul găurii în oțel | 13 mm |
| Diam. max. in beton | 20 mm |
| Diametrul găurii în lemn | 40 mm |
| Revers | da |
| Lungime cablu de alimentare | 3 m |
| Greutate | 2.92 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Ciocan rotopercutor Villager VLP 212 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.