| Colecție | Respana Easycare W |
| Tip | ghiveci |
| Poziție | pe balcon |
| Formă | dreptunghiulară |
| Volum | 10.5 l |
| Lățimea | 19 cm |
| Lungimea | 59.3 cm |
| Înălțime | 14 cm |
| Greutate | 0.38 kg |
| Material | plastic |
| Culoarea | maro închis |
| Suport | da |
| Țara de fabricare | Polonia |
| Producător | Prosperplast |









