Caracteristici generale
| Colecție | Tubus Beton Effect |
| Tip | ghiveci |
| Poziție | pe masă ,
pe podea |
| Formă | rotundă |
| Volum | 7 l |
| Înălțime | 23.3 cm |
| Diametru | 25 cm |
| Greutate | 0.43 kg |
| Material | plastic |
| Culoarea | maro |
| Țara de fabricare | Polonia |
Specificațiile și imaginile produsului Ghiveci Prosperplast Tubus Beton Effect DTUB250E-R624 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.