Caracteristici generale
| Colecție | Tubus Beton Effect |
| Tip | ghiveci |
| Poziție | pe masă ,
pe podea |
| Formă | rotundă |
| Volum | 12 l |
| Înălțime | 28 cm |
| Diametru | 30 cm |
| Greutate | 0.71 kg |
| Material | plastic |
| Culoarea | beton |
| Țara de fabricare | Polonia |
Specificațiile și imaginile produsului Ghiveci Prosperplast Tubus Beton Effect DTUB300E-422U sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.