Balama de ușă Domax 420009 este un element mecanic fiabil pentru agățarea și deschiderea‑închiderea lină a ușilor, asigurând o funcționare stabilă și durabilă a construcției ușii în spații rezidențiale, de birouri și comerciale, fabricată dintr‑un material durabil, cu rezistență ridicată la uzură.
| Tip | universală |
| Material | oțel |
| Lungimea | 43 mm |
| Lăţime | 70 mm |
| Grosimea | 1 mm |
| Culoare | alamă |
| Specificații suplimentare | 1 buc. |
| Producător | Domax |









