Caracteristici generale
| Tip instalare | submersibilă |
| Tip pompă | de drenaj |
| Debit maxim | 10.8 m3/h |
| Adâncimea de submersie | 5 m |
| Putere | 550 W |
| Calitatea apei | murdară |
| Dimensiune maximă a particulelor | 35 mm |
| Lungimea cablului | 10 m |
| Greutate | 5.4 kg |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 160x185x335 mm |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Makita |
Specificațiile și imaginile produsului Pompă de drenaj Makita PF0610 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.