Caracteristici generale
| Tip instalare | submersibilă |
| Tip pompă | de drenaj |
| Protecţie mers în gol | da |
| Debit maxim | 13.2 m3/h |
| Adâncimea de submersie | 5 m |
| Putere | 800 W |
| Calitatea apei | pură |
| Dimensiune maximă a particulelor | 5 mm |
| Temperatura max. a lichidului | 35 °C |
| Lungimea cablului | 10 m |
| Greutate | 6 kg |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 150x150x260 mm |
| Altele | carcasă din plastic |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Makita |
| Cod EAN | 2100001202026, 4002829831533 |
Specificațiile și imaginile produsului Pompă de drenaj Makita PF0800 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.