Caracteristici generale
| Tip | telescopic |
| Gama de udare | 360 ° |
| Distanța de udare min | 6.4 m |
| Distanța de udare max | 15.8 m |
| Presiune | 1,7-4,5 bar |
| Numărul de tipuri de udare | 1 |
Alte informații
| Producător | Hunter |
| Cod EAN | 2009020009855 |
Specificațiile și imaginile produsului Aspersor Hunter PGP-ADJ-04 (34703) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.