Caracteristici generale
| Tip | staționar |
| Putere | 2200 W |
| Capacitate rezervor de apă | 2000 ml |
| Reglarea aburului | 2 setări |
| Jet de abur continuu | 50 g/min |
| Timp de încălzire | 30 s |
| Tijă reglabilă | da |
| Agăţătoare haine | da |
| Culoare | alb ,
albastru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 5 kg |
| Producător | Polaris |
| Cod EAN | 5055539139306 |
Specificațiile și imaginile produsului Aparat de călcat vertical cu abur Polaris PGS 2230VA sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.