Caracteristici generale
| Tip | scaun |
| Pliant | da |
| Dimensiuni în forma desfăcută | 57x50x84 cm |
| Dimensiunea pachetului | 47х12х10 cm |
| Greutatea | 2.16 kg |
| Material | poliester |
| Carcasă | aluminiu |
| Încărcarea | 120 kg |
| Culoare | gri |
Alte informații
| Producător | Robens |
| Cod EAN | 5709388090676 |
Specificațiile și imaginile produsului Scaun pliant pentru camping Robens Pilgrim Granite Grey sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.